Untitled photo

projekty staveb, návrhy interiérů,

vizualizace, konzultace


Cykloprodejna Bikestar se připravuje na nadcházející sezonu z gruntu. V nových prostorách na Praze 6 plánuje představit na 30 horských, silničních a dětských kol. Koloběžky, odrážedla, helmy,batohy, oblečení, boty, ponožky.... Vlastně vše co s cyklistikou nějak souvisí. 

U vstupu do prodejny je mimo jiného především dětská část, kde budou dětská kola, odrážedla, koloběžky. Při zkoušení přilby nemusíte odcházet nikam daleko, zrcadlo, které je hned na stěně umožní zkontrolovat váš vzhled.

Pokud si nevyberete z nabídky v prodejně, není problém na chvilku posedět u stolku z ráfků a vybrat si z katalogu. Oblečení je možné vyzkoušet za závěsem, který je instalovaný na obruči u okna. Během převlékání vám rád pomůže němý sluha v podobě kmenu stromu a až budete převlečeni, stačí odhrnout závěs a zhlédnout se v zrcadle, které je přes celou dělící stěnu.

Prodejna Bikestar ale není jen obchodem. Pokud váš bicykl potřebuje údržbu i na to jsme mysleli. Servis kol v rohu u cyklistických bot nabízí 100% péči.

Jelikož Bikestar funguje i jako eshop, mysleli jsme i na místo pro balení balíků, které se nachází v technické zóně, tedy hned vedle servisu.

Přírodními materiály, motivy a barevností se snad podařil navodit pocit, že sportovat v přírodě je prostě zábava.


(Odkazy na jednotlivé produkty jsou platné v době vzniku článku)

Powered by SmugMug Owner Log In