Untitled photo

projekty staveb, návrhy interiérů,

vizualizace, konzultace


Většinou právě v předsíni bojujeme s místem a ani zde tomu nebylo jinak. Majitelé bydli v celkem prostorném domě, přesto úložných prostor není nikdy dost.

Nábytek mohl být umístěn pouze na jednu stěnu, jelikož na protější jsou dvoje dveře.

Pro navození zvětšení prostoru jsem mezi zmíněné dveře navrhla celoplošné zrcadlo, které je od zárubně k zárubni a je do výšky dveří. Navíc zrcadlo se pro kontrolu zevnějšku do předsíně vždy hodí.

Velké omezení zde představovalo topení, které není dobré něčím zakrývat, aby nebyla narušena cirkulace vzduchu. Stěna je tvořena ze skříně na boty, šuplíků na drobné oblečení jako jsou čepice, rukavice... Místo k sezení pro pohodlné obouvání je také možné využít pro rychlé odložení obuvi.

U stropu jsou skříňky pro sezónní oblečení opatřené zrcadlem, aby nám prostor nezmenšovaly a nesnižovali tak světlou výšku.

Na stěně je použita 3D tapeta od firmy 3Decor. Tapeta je osvětlena bodovými světly vedoucími z horní skříňky. Ta mohou sloužit k nepřímému osvětlení prostoru. Na stěně jsou také instalovány háčky pro pověšení svršků. U vchodových dveří jsou ve výšce očí dvě miniskříňky pro ukládání klíčů od firmy Zack. Od stejné firmy je navržený držák na deštníky.


(Odkazy jsou platné k době publikování projektu)

Powered by SmugMug Owner Log In