Untitled photo

projekty staveb, návrhy interiérů,

vizualizace, konzultace


Mladým manželům se narodilo miminko, a tak se rozhodli udělat z ložnice pokojíček. Proto bylo potřeba vymyslet ve stávajícím obýváku takové řešení, které pojme jak jídelnu, obývací pokoj, pracovnu i ložnici.

Nesnadný úkol se podařilo vyřešit pomocí pódia, ve kterém je ukrytá postel. Pódium tak slouží jako ložnice i jako obývací část. Ve volných místech také nabízí úložné prostory.

Velkou změnu doznal prostor i co se týká propojení s kuchyní. Původní dveřní otvor se rozšířil, nabídl tak barové posezení a vdechl vzdušnost celému interiéru. Propojení je naznačeno i shodnou výmalbou.

Masivní jídelní stůl se židlemi je původní a udal tak ráz celému prostoru. Skříňky na stěnách jsou ze stejného dekoru. Na stěně vedle televize jsou skříňky světlejší, aby na sebe tolik neupozorňovaly. Jsou vyklápěcí a skrývají v sobě pracovní místo.

Pódium má svislé části bílé, aby nepůsobilo tak hmotně.

Osvětlení se zde nabízí v několika zónách - nad jídelním stolem, hlavní  centrální osvětlení, atmosféru doladí stojací lampa. Pro příjemné sledování televize  je nad ni led pásek.

Powered by SmugMug Owner Log In