Untitled photo

projekty staveb, návrhy interiérů,

vizualizace, konzultace


Majitel tohoto obývacího pokoje již měl zrenovovaný kuchyňský kout, barevnost navazujícího obývacího pokoje byla tedy daná. Základním požadavkem bylo navrhnout interiér tak, aby se nemusel přizvat truhlář. Všechny kusy nábytku a dekorací jsou tedy dostupné v obchodních domech.

Obývací pokoj je poměrně malý a majitel potřeboval umístit v pokoji pracovní stůl a nemálo knih, televizní stěna se sedačkou je samozřejmostí.

Červené pruhy vymezují vlastní televizní stěnu, pruh u okna navíc vymezuje pracovní místo a druhý pruh slouží k plynulému přechodu mezi obývákem a kuchyní. Aby ale prostor neztratil hloubku je použita tapeta s vodorovnými pruhy. Pro zjemnění a zklidnění prostoru je stěna za sedačkou vymalována jemně šedou barvou.

Televizní sestava, poličky vedle TV a židle u psacího stolu se dají pořídit v Ikee. Psací stůl je z obchodního domu Kika, sedací souprava ze Sconta.

Jelikož je za dveřmi velmi úzký prostor, je knihovna také řešena poličkami. Dle potřeby se jich může instalovat více - od země až ke stropu. Konferenční stůl je původní a podlaha je řešena kobercem ve světle šedé barvě bez vzoru. Dekorace na stěně - Zebra je také z obchodního domu Ikea a koresponduje s pruhy za televizí.

Powered by SmugMug Owner Log In