Untitled photo

projekty staveb, návrhy interiérů,

vizualizace, konzultace


Tento interiér je laděn do odstínů mocca latte a pro oživení je zvolena jako doplňková barva tyrkysová.

Majitelé si přáli mít většinu věcí v uzavřených skříňkách, ale přitom chtěli, aby interiér působil lehce, čistě a vzdušně.

Jednou z hlavních výhod je, že se všechen nábytek dá pořídit v IKEA. TV-stěna je tvořena skříňkami BESTA a tato řada je použita i na plné díly knihovny. Dekoraci na dvířkách lze obměňovat, jelikož na těchto skříňkách jsou použita skleněná dvířka.

Kuchyň je navržená dle přesných rozměrů korpusů také dostupných v IKEA včetně nerezového dřezu. Za kuchyňskou linkou je použitý obklad z grafického skla od firmy Grafické-sklo.cz

Majitel má obsáhlou sbírku hrnečků, které jsou vystavené na poličkách Linjal. Pod nimi je deska s motivem novinového papíru, sloužící jako pracovní stůl. Jelikož je celý interiér zařízen z IKEA dovolili jsme si pár designových kousků - židle a závěsné svítidlo u jídelního stolu od firmy Kartell.

Celý prostor je navržen v duchu moderního osvětlení - tedy navození různých nálad pomocí různých světelných zdrojů. Za TV stěnou a pod dolními poličkami jsou použity LED pásky. Horní skříňky a jeden panel knihovny je osvícen bodovkami. V podhledu jsou po celém interiéru rozmístěny bodovky a v "kapse" nad sedačkou jsou LED pásky. Pracovní deska kuchyně je osvětlena prosvíceným dnem horních skříněk.


(Odkazy na jednotlivé produkty jsou platné k době publikování projektu)


Powered by SmugMug Owner Log In