Untitled photo

projekty staveb, návrhy interiérů,

vizualizace, konzultace


I ložnice s minimálním prostorem může nabídnout mnoho úložných prostor a dokonce pojme i dětskou postýlku.

Klasická manželská postel se do pokoje nevejde, není to ale závada. Pokud se obrátíte na truhláře můžete vytěžit i něco víc než pohodlné spaní. Lůžko je šíře 160 cm a je vyvýšené kousek pod parapet, ale tak aby bylo nad topením. Pro topení jsou v horní desce připravené větrací průduchy, tedy cirkulace vzduchu bude zajištěna.

Celé pódium je pak možné využít jako úložný prostor ideálně na rozměrné věci jako lyže, SNB, i kolo by se vešlo. Schůdky jsou odnímatelné a pro pružnější postavy nejsou ani potřeba.

Do pokoje se vešla i 1,8 m dlouhá šatní skříň. Zrcadlo je na těch posuvných dveřích, které jsou dále od dveří, aby odráželo co nejvíce z prostoru. Police nad dětskou postýlkou slouží k uložení potřeb pro miminko. Jsou otevřené, aby se prostor opticky ještě nezmenšoval.

Intimní atmosféru navodí zavěšené skleněné koule, které se dají využít jako svícínky nebo jako malé květináče. Skříňka, na které jsou zavěšené má nad sebou led pásek, tedy je v prostoru možné rozsvítit i příjemné nepřímé osvětlení, které se odráží od stropu. 

Na stěně je pak použitá 3D tapeta pro efekt zvětšení prostoru.


(Všechny použité odkazy jsou platné k době vzniku článku)

Powered by SmugMug Owner Log In