Untitled photo

projekty staveb, návrhy interiérů,

vizualizace, konzultace


I koupelna v panelovém domě může vypadat pěkně. Majitelé zvolili jemný tón šedé, kdy šedá, hrubší dlažba vybíhá na stěnu. Přichází tak do přímého kontrastu s bílým, hladkým, lesklým obkladem. 

Spárořez je tu řešen do detailu a všechny spáry probíhají z podlahy na stěny. I takový detail způsobí, že se v daném prostoru budete cítit dobře. Obklady jsou rektifikované, tedy je použita minimální spára

Umyvadlo šíře 90 cm je ocelové a nabízí komfortní obsluhu pro 2 osoby. Skříňka pod umyvadlem je vyrobena na míru. Ocelová je i vana - není tak hlučná jako akrylátová a dobře akumuluje teplo

Prostor doplňuje elektrický designový radiátor. Optického zvětšení a prosvětlení je docíleno zrcadlem nad umyvadlem po celé délce koupelny.

Jelikož si majitelé přáli bezpoličkové zařízení je i na WC použita skříňka, ve které se ukrývají toaletní a desinfekční prostředky. Navíc je zde ukryt vstup ke stoupačkám. Skříňka je bílém lesku.

Jako obklady jsou použité bílé lesklé rektifikované 30x90 cm např. v Siko koupelny, obklad a dlažbu na podlaze dodává ProCeram.cz a jedná se o Moving Steel 60x120 cm.


Powered by SmugMug Owner Log In