Untitled photo

projekty staveb, návrhy interiérů,

vizualizace, konzultace


I v panelovém domě můžete vytvořit koupelnu, která bude působit moderně a minimalisticky. Dosáhnout se toho dá především funkčním a praktickým uspořádáním, v neposlední řadě designem obkladů.

Černobílá je nestárnoucí kombinace a když se k tomu přidá kontrast velikosti obkladů, není potřeba nic doplňovat. Navíc pokud si chcete koupelnu oživit, stačí vyměnit doplňky, ručníky a rázem máte úplně jinak působící prostor.

V panelovém domě není nikdy moc místa, ale zde se podařilo navrhnout pohodlnou koupelnu pro 4 člennou rodinu. Vana o velikosti 150 cm je kryta skleněnou zástěnou. Pod pultem s umyvadlem je umístěna jak pračka tak i sušička. Pod umyvadlem je zavěšená skříňka, pod kterou se vejde i koš s prádlem. 

Na odkládání věcí každodenní potřeby je místo nejen na pultě ale i na předstěně, ve které vedou rozvody vody. Další místo nabízí výklenek, který je ve vizualizaci pojednán ve dvou variantách. Obklad výklenku je řešen buď černou mozaikou, nebo zrcadlem, které navazuje na velkoformátové zrcadlo po celé délce pultu. Tím se koupelna opticky zvětší. Prostor pak odlehčují velkoformátové rektifikované bílé obklady s minimální spárou. 


(Odkazy na jednotlivé produkty jsou platné v době vzniku článku)

Powered by SmugMug Owner Log In